370 mm litinový rošt kulatý

Rošt do krbových kamen, krbů a grilů Jedná se o masivní rošt. Tento kvalitní rošt se dá použít do všech topenišť kamen, krbů a grilů. Rošt je... více informací »
370 mm litinový rošt kulatý
Značka: Krby Levně
830 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Rošt do krbových kamen, krbů a grilů Jedná se o masivní rošt. Tento kvalitní rošt se dá použít do všech topenišť kamen, krbů a grilů. Rošt je...

Rošt do krbových kamen, krbů a grilů
Jedná se o masivní rošt. Tento kvalitní rošt se dá použít do všech topenišť kamen, krbů a grilů. Rošt je vyroben tradiční technologií – odlitek z šedé litiny do písku. Nabízíme Vám ucelenou řadu litinových roštů. Litinové rošty se používají také často přímo na grilování masa. Velmi oblíbené užití litinových roštu je při stavbě zahradních krbů a grilů.
Litinový rošt musí být v ohništi kamen, grilu nebo krbové vložky usazen správně, tj. užší štěrbinou směrem nahoru tak, aby nemohlo v žádném případě dojít k zanešení a ucpání mezer roštu popelem. Roštem musí proudit dostatečné množství vzduchu, aby docházelo k jeho ochlazování, proto je nutné pravidelně kontrolovat, zda rošt není zanešen.  Pokud vzduch neproudí dostatečně štěrbinami roštu, je rošt nerovnoměrně tepelně zatěžován, může dojít k jeho prasknutí , případně i k jeho deformaci. V takovémto případě nelze uznat reklamaci.
Rošt je odlitek z šedé litiny, rozměry jsou udávány v toleranci + / – 3mm, litinový rošt je možné dále opracovávat řezáním, vrtáním nebo broušením. Žádaný produkt jde sehnat pohodlně tu na našich stránkách ve známé sekci rošty do kamen, vložek a grilů. Vyhledejte si jiné produkty ze zmíněné rubriky za výborné peníze. Náš sortiment je široký, máme v nabídce další zboží od značky Krby Levně. Najdete je níže na této stránce. Oblíbený dodavatel Krby Levně vám poskytuje velmi kvalitní zboží Nové kousky každý den.

Oblíbený výrobek 370 mm litinový rošt kulatý od známého výrobce Krby Levně můžete sehnat tady teď levně. Akční ceny od 830 Kč.