ATC krbový ventilátor 520

Ventilátor ATC 520 s termostatem určený k nucenému oběhu horkého vzduchu. Sepnutí až při dosažení požadované teploty Pokles teploty pod... více informací »
Krbový ventilátor 520
Značka: ATC
7 136 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Ventilátor ATC 520 s termostatem určený k nucenému oběhu horkého vzduchu. Sepnutí až při dosažení požadované teploty Pokles teploty pod...

Ventilátor ATC 520 s termostatem určený k nucenému oběhu horkého vzduchu.

Sepnutí až při dosažení požadované teploty
Pokles teploty pod nastavenou hranici ventilátor vypne
Nepřetržitý provoz
Použití obdélníkového nebo kulatého potrubí
Rozvod na větší vzdálenosti a do několika místností současně
Provoz v teplotním rozmezí od +20 do +150°C
Možnost připojení k automatickému regulátoru otáček
Určení:
Ventilátor lze využívat pro rozvod horkého vzduchu z krbu, u klimatizačního systému pak také pro vysávání nadměrného množství horkého vzduchu z klimatizované místnosti.
Bezpečnostní požadavky:
Montáž ventilátoru musí být provedena kvalifikovaným elektrikářem v souladu s platnými předpisy. Údržbu a opravy ventilátoru lze provádět výhradně po předchozím odpojení ze sítě. Před zapojením ventilátoru do sítě se ujistěte, že nedošlo k poškození rotoru nebo pláště a že se v průtokové části pláště nenacházejí žádné předměty.
 Při používání ventilátoru v systémech horkovzdušného vytápění je zakázáno:

montovat ventilátor na hořlavém materiálu
přikrývat ventilátor, – zabudovávat ventilátor do stěny
umisťovat ventilátor do tubusu krbu
Montáž a zapojení ventilátoru:
 Po rozbalení ventilátoru zkontrolujte: – stav napáječů (stav izolace), – stav pláště ventilátoru (průhyby, deformace, rotor se nesmí dotýkat pláště ventilátoru). Výše uvedené činnosti se provádějí s ohledem na případná poškození vzniklá v průběhu přepravy. Nebylo-li zjištěno žádné poškození, lze zahájit montáž ventilátoru na místě určení. Plocha určená pro instalaci ventilátoru musí být dokonale vyrovnána. Pro omezení vibrací ventilátor zamontujte na podložce z minerální vlny. Instalujte systém vzduchového potrubí od ventilátoru do místností, které budou vytápěny. Používejte pouze kovové izolované potrubí (kanály nebo izolované hliníkové potrubí). Rozváděč musí mít zajištěn přístup vzduchu. Zařízení nesmí být provozováno v zaprášeném prostředí, např. při stavebních pracích. Výjimečný produkt máte možnost koupit jednoduše tady a teď na našem webu v populární sekci ventilátory. Připravili jsme kvalitní produkty ve zmíněné kategorii ve výhodné akci. Nebojte, v nabídce toho máme víc, mrkněte také na další skvělé produkty značky ATC. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Významný výrobce ATC má špičkový sortiment. A to je teprve začátek!

Tento unikátní kus ATC krbový ventilátor 520 od odblíbeného výrobce ATC snadno najdete u nás teď se slevou! Nabídky již od 7 136 Kč.