BEF DOUBLE FEEL 6

Krbová vložka s dvířky otevíranými do strany, která má optimalizovaný tvar carconového topeniště vyvinutý pomocí aerodynamického modelu.... více informací »
BEF DOUBLE FEEL 6
Značka: BeF Home
47 439 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Krbová vložka s dvířky otevíranými do strany, která má optimalizovaný tvar carconového topeniště vyvinutý pomocí aerodynamického modelu....

Krbová vložka s dvířky otevíranými do strany, která má optimalizovaný tvar carconového topeniště vyvinutý pomocí aerodynamického modelu. Nejmasivnější akumulační materiál na trhu carcon, který je až o 100 % masivnější než u starších typů. Strukturovaný aktivní povrch carconů zachycuje partikulární částice s následným dopalováním. Oblíbený formát dveří s černě podbarveným sklem a kličkou potaženou pravou kůží. Externí přívod vzduchu umožňuje připojení elektronické regulace hoření. Možno doobjednat čtyřstranný zazdívací rámeček s lemem 90st.

Velmi oblíbený produkt BEF DOUBLE FEEL 6 od značky se zárukou kvality Rolig lze pořídit právě nyní na našich stránkách napořád výhodně! Cenově vychází na 47 439 Kč.
Další produkty značky BeF Home