BEF DOUBLE FEEL V 7

  Průhledová krbová vložka, jedny dveře prosklené a výsuvné nahoru, druhé otevíravé do strany. Vložka má optimalizovaný tvar carconového... více informací »
BEF DOUBLE FEEL V 7
Značka: BeF Home
71 160 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
  Průhledová krbová vložka, jedny dveře prosklené a výsuvné nahoru, druhé otevíravé do strany. Vložka má optimalizovaný tvar carconového...

 

Průhledová krbová vložka, jedny dveře prosklené a výsuvné nahoru, druhé otevíravé do strany. Vložka má optimalizovaný tvar carconového topeniště vyvinutý pomocí aerodynamického modelu. Nejmasivnější akumulační materiál na trhu carcon, který je až o 100 % masivnější než u starších typů. Strukturovaný aktivní povrch carconů zachycuje partikulární částice s následným dopalováním. Oblíbený formát dveří s černě podbarveným sklem a kličkou potaženou pravou kůží. Precizní zpracování ovládání vzduchu zajišťuje plynulou a přesnou regulaci krbové vložky. Externí přívod vzduchu umožňuje připojení elektronické regulace hoření. Možno doobjednat čtyřstranný zazdívací rámeček s lemem 90st.

 
Kvalitní kousek BEF DOUBLE FEEL V najdete snadno na našich stránkách v sekci krbové vložky! Najděte si ještě jiné kusy ve zmíněné rubrice na pár kliknutí! To není vše, u nás toho najdete mnohem více! Máme v nabídce další kvalitní zboží od výrobce Rolig. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní výrobek BEF DOUBLE FEEL V 7 od společnosti se zárukou kvality Rolig snadno můžete pořídit zrovna dneska trvale výhodně. Nyní pořídíte za super cenu 71 160 Kč.