BEF FEEL 6

Krbová vložka, která disponuje inovativním oplachem skla a bezchybně čistým sklem. Vzduch je veden zády přes nahřívací komory. Ty zajišťují... více informací »
BEF FEEL 6
Značka: BeF Home
31 697 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Krbová vložka, která disponuje inovativním oplachem skla a bezchybně čistým sklem. Vzduch je veden zády přes nahřívací komory. Ty zajišťují...

Krbová vložka, která disponuje inovativním oplachem skla a bezchybně čistým sklem. Vzduch je veden zády přes nahřívací komory. Ty zajišťují vyšší teplotu přivedeného vzduchu pro oplach skla a jeho pomalejší proudění. Vložka má optimalizovaný tvar carconového topeniště vyvinutý pomocí aerodynamického modelu. Nejmasivnější akumulační materiál na trhu carcon, který je až o 100 % masivnější než u starších typů. Strukturovaný aktivní povrch carconů zachycuje partikulární částice s následným dopalováním. Externí přívod vzduchu umožňuje připojení elektronické regulace hoření. Jednoduché ovládání jedním regulačním prvkem a klička potažená pravou kůží. Možno doobjednat čtyřstranný zazdívací rámeček s lemem 90st.

 
Ve slevě produkt BEF FEEL 6 pořídíte snadno tu na stránkách ve známé sekci krbové vložky! Pořiďte si parádní kusy z této známé rubriky za výprodejovou cenu. Tím ale naše nabídka nekončí, u nás nabízíme více. Máme v nabídce však také další vybrané kousky od výrobce Rolig. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný produkt BEF FEEL 6 od našeho známého výrobce Rolig jde získat u nás nyní za extra cenu! Produkt momentálně prodáváme za 31 697 Kč.