BEF FEEL 6 CL

Inovativní oplach skla a bezchybně čisté sklo. Vzduch je veden zády přes nahřívací komory. Ty zajišťují vyšší teplotu přivedeného vzduchu pro... více informací »
BEF FEEL 6 CL
Značka: Rolig
50 142 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Inovativní oplach skla a bezchybně čisté sklo. Vzduch je veden zády přes nahřívací komory. Ty zajišťují vyšší teplotu přivedeného vzduchu pro...

Inovativní oplach skla a bezchybně čisté sklo. Vzduch je veden zády přes nahřívací komory. Ty zajišťují vyšší teplotu přivedeného vzduchu pro oplach skla a jeho pomalejší proudění. Vložka má optimalizovaný tvar carconového topeniště vyvinutý pomocí aerodynamického modelu. Nejmasivnější akumulační materiál na trhu carcon, který je až o 100 % masivnější než u starších typů. Strukturovaný aktivní povrch carconů zachycuje partikulární částice s následným dopalováním. Externí přívod vzduchu umožňuje připojení elektronické regulace hoření. Jednoduché ovládání jedním regulačním prvkem a klička potažená pravou kůží. Rohové prosklení s jednodílným ohýbaným sklem a kličkou potaženou pravou kůží. Možno doobjednat čtyřstranný zazdívací rámeček s lemem 90st.

  Zajímavý kus BEF FEEL 6 CL je k získání bezprostředně tady na stránkách zařazený v rubrice krbové vložky! Nyní si můžete vybrat oblíbené zboží ze zmíněné kategorie za báječnou cenu. U zákazníků oblíbená značka Rolig nabízí vysoce kvalitní sortiment. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!

Kvalitní produkt BEF FEEL 6 CL od dodavatele kvalitních produktů Rolig pohodlně nakoupíte zde nyní skutečně levně. Právě teď jen za 50 142 Kč.