BEF FEEL 7

Krbová vložka, která disponuje inovativním oplachem skla a bezchybně čistým sklem. Vzduch je veden zády přes nahřívací komory. Ty zajišťují... více informací »
BEF FEEL 7
Značka: BeF Home
37 735 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Krbová vložka, která disponuje inovativním oplachem skla a bezchybně čistým sklem. Vzduch je veden zády přes nahřívací komory. Ty zajišťují...

Krbová vložka, která disponuje inovativním oplachem skla a bezchybně čistým sklem. Vzduch je veden zády přes nahřívací komory. Ty zajišťují vyšší teplotu přivedeného vzduchu pro oplach skla a jeho pomalejší proudění. Vložka má optimalizovaný tvar carconového topeniště vyvinutý pomocí aerodynamického modelu. Nejmasivnější akumulační materiál na trhu carcon, který je až o 100 % masivnější než u starších typů. Strukturovaný aktivní povrch carconů zachycuje partikulární částice s následným dopalováním. Externí přívod vzduchu umožňuje připojení elektronické regulace hoření. Jednoduché ovládání jedním regulačním prvkem a klička potažená pravou kůží. Možno doobjednat čtyřstranný zazdívací rámeček s lemem 90st.

  Zlevněný kus je k sehnání ještě na našem webu ve známé kategorii krbové vložky! Získejte jiné produkty ve zmíněné sekci za super ceny! Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás vám nabídneme víc. Mrkněte na další kvalitní produkty značky Rolig. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce Rolig prodává skvělé zboží.

Neodolatelný produkt BEF FEEL 7 od výrobce s mnohaletou tradicí Rolig můžete najít právě teď v naší nabídce skutečně levně. Nyní lze objednat jen za 37 735 Kč.