BEF FEEL V 6

Nový výsuvný systém zajišťuje plynulý, nejsnadněji ovládaný lehký posun dveří a bezhlučný provoz. Propracovaný přítlak dveří zajišťuje... více informací »
BEF FEEL V 6
Značka: BeF Home
50 761 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Nový výsuvný systém zajišťuje plynulý, nejsnadněji ovládaný lehký posun dveří a bezhlučný provoz. Propracovaný přítlak dveří zajišťuje...

Nový výsuvný systém zajišťuje plynulý, nejsnadněji ovládaný lehký posun dveří a bezhlučný provoz. Propracovaný přítlak dveří zajišťuje dokonalou těsnost topeniště. Tento systém má nejkomfortnější provedení, jaké tu kdy bylo. Krbová vložka, která disponuje inovativním oplachem skla a bezchybně čistým sklem. Vzduch je veden zády přes nahřívací komory. Ty zajišťují vyšší teplotu přivedeného vzduchu pro oplach skla a jeho pomalejší proudění. Vložka má optimalizovaný tvar carconového topeniště vyvinutý pomocí aerodynamického modelu. Nejmasivnější akumulační materiál na trhu carcon, který je až o 100 % masivnější než u starších typů. Strukturovaný aktivní povrch carconů zachycuje partikulární částice s následným dopalováním. Externí přívod vzduchu umožňuje připojení elektronické regulace hoření. Jednoduché ovládání jedním regulačním prvkem a klička potažená pravou kůží. Možno doobjednat čtyřstranný zazdívací rámeček s lemem 90st.

 
Tento skvělý produkt jde pořídit právě tady na webu zařazený v kategorii krbové vložky! Mrkněte na jiné produkty z této kategorie z pohodlí domova! Značka Rolig pro své zákazníky dodává top zboží. Vždyť to vidíte sami! To ale není všechno, u nás vám nabídneme víc. Podívejte se také na další vybrané kousky od výrobce Rolig. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Akční produkt BEF FEEL V 6 od známé společnosti Rolig máte možnost pořídit bezpečně online za výhodnou cenu! Aktuálně za 50 761 Kč.
Další produkty značky BeF Home