BEF FEEL V 6 CL

Nový výsuvný systém zajišťuje plynulý, nejsnadněji ovládaný lehký posun dveří a bezhlučný provoz. Propracovaný přítlak dveří zajišťuje... více informací »
BEF FEEL V 6 CL
Značka: Rolig
79 066 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Nový výsuvný systém zajišťuje plynulý, nejsnadněji ovládaný lehký posun dveří a bezhlučný provoz. Propracovaný přítlak dveří zajišťuje...

Nový výsuvný systém zajišťuje plynulý, nejsnadněji ovládaný lehký posun dveří a bezhlučný provoz. Propracovaný přítlak dveří zajišťuje dokonalou těsnost topeniště. Tento systém má nejkomfortnější provedení, jaké tu kdy bylo. Krbová vložka, která disponuje inovativním oplachem skla a bezchybně čistým sklem. Vzduch je veden zády přes nahřívací komory. Ty zajišťují vyšší teplotu přivedeného vzduchu pro oplach skla a jeho pomalejší proudění. Vložka má optimalizovaný tvar carconového topeniště vyvinutý pomocí aerodynamického modelu. Nejmasivnější akumulační materiál na trhu carcon, který je až o 100 % masivnější než u starších typů. Strukturovaný aktivní povrch carconů zachycuje partikulární částice s následným dopalováním. Externí přívod vzduchu umožňuje připojení elektronické regulace hoření. Rohové prosklení s jednodílným ohýbaným sklem Jednoduché ovládání jedním regulačním prvkem a klička potažená pravou kůží. Možno doobjednat čtyřstranný zazdívací rámeček s lemem 90st.

 
Hodně povedený produkt BEF FEEL V 6 CL máte možnost získat rovněž tady na stránkách v oblíbené kategorii krbové vložky. Máme pro vás akční produkty z této populární kategorie v bezva akci! Věhlasná značka Rolig vás a vaše blízké obohatí o skvělé produkty Náš sortiment je široký, máme v nabídce také další kvalitní produkty od značky Rolig. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento neodolatelný produkt BEF FEEL V 6 CL od značky se skvělou pověstí Rolig jednoduše najdete tady nyní až neuvěřitelně levně! Ceny již od 79 066 Kč.