BERTRAMS přechodka do keramického komína 180/180mm/2mm kamna/komín

Kouřovody BERTRAMS jsou ocelové kouřovody pro tuhá paliva, určené k připojení krbových kamen, krbových vložek a jiných spotřebičů ke... více informací »
BERTRAMS přechodka do keramického komína 180/180mm/2mm kamna/komín
Značka: PARKANEX
863 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Kouřovody BERTRAMS jsou ocelové kouřovody pro tuhá paliva, určené k připojení krbových kamen, krbových vložek a jiných spotřebičů ke...

Kouřovody BERTRAMS jsou ocelové kouřovody pro tuhá paliva, určené k připojení krbových kamen, krbových vložek a jiných spotřebičů ke komínu.
Jsou vyrobené z černého plechu o tloušťce 2mm a jsou tedy velmi odolné. Ocelové kouřovody Bertrams nabízíme od průměru 120mm až do průměru 200m
Proč právě ocelové kouřovody Bertrams?

vysoká kvalita
síla 2mm
precizní zpracování
dlouhá životnost
kouřovody Bertrams splňují všechny evropské normy

Z dlouholeté zkušenosti prodeje těchto kouřovodů je určitě DOPORUČUJEME! Levný produkt BERTRAMS přechodka do keramického komína máte možnost dostat aktuálně tu na našich stránkách v populární rubrice kouřovody! Máme pro vás ostatní produkty z této rubriky za akční cenu! Oblíbený dodavatel BERTRAMS má v nabídce skvělé zboží. Nakupujte, dokud je zboží sladem. U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce také další vybrané produkty značky BERTRAMS. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Vynikající produkt BERTRAMS přechodka do keramického komína 180/180mm/2mm kamna/komín s osvědčenou značkou BERTRAMS snadno můžete pořídit právě levně! V akci od 863 Kč.