Biopel mini kombi set – H420 EKO D a Biopel V9 Premium 20 OPOP

Kombinovaný kotel na pelety i dřevo vám umožní variabilně měnit zdroje vytápění přesně podle vašich potřeb. Hodí se do rodinných domů. Kotel... více informací »
Biopel mini kombi set - H420 EKO D a Biopel V9 Premium 20 OPOP
Značka: OPOP
181 258 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Kombinovaný kotel na pelety i dřevo vám umožní variabilně měnit zdroje vytápění přesně podle vašich potřeb. Hodí se do rodinných domů. Kotel...

Kombinovaný kotel na pelety i dřevo vám umožní variabilně měnit zdroje vytápění přesně podle vašich potřeb. Hodí se do rodinných domů. Kotel na pelety je automatický a kotel na dřevo je ruční. Výhodou je, že po vyhoření dřeva, může na automatický provoz přejít sám. Jedná se o set kotlů HEKO-D a Biopel mini V9. Cena včetně hořáku, řídící jednotky V9 kombi, kompaktní násypky na 250 kg pelet, t kusu pro propojení kotlů. Ovšem stačí vám pouze jeden komín a když dřevo dohoří, je kotel schopný sám přejít na topení peletami. Snadné ovládání, automatické zapalování. V kotli můžete zapálit i regulovat odkudkoliv prostřednictvím mobilního telefonu nebo z počítače, nebo snadno z dotykového displeje přímo na kotli. Po naplnění zásobníku peletami sám vytápí až 3 dny.

  Tento velmi oblíbený výrobek Biopel mini kombi set – H420 EKO D a Biopel V9 Premium 20 OPOP je k dispozici ještě na našich stránkách ve známé rubrice kotle! Prozkoumejte parádní produkty ve zmíněné sekci za super ceny! Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás také další skvělé zboží od značky OPOP. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka OPOP vám nabízí prvotřídní zboží

Kvalitní a levný výrobek Biopel mini kombi set od populární značky OPOP snadno najdete tady teď právě ve slevě! Cena již od 181 258 Kč.