Biopel mini kompakt plus ca set 15,150/V9 OPOP

Kotel na pelety Biopel mini plus CA se hodí do rodinných domů. Je účinný, doplňuje si pelety ze zásobníku, reguluje si hoření, sám si čistí... více informací »
Biopel mini kompakt plus ca set 15
Značka: OPOP
148 467 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Kotel na pelety Biopel mini plus CA se hodí do rodinných domů. Je účinný, doplňuje si pelety ze zásobníku, reguluje si hoření, sám si čistí...

Kotel na pelety Biopel mini plus CA se hodí do rodinných domů. Je účinný, doplňuje si pelety ze zásobníku, reguluje si hoření, sám si čistí hořák i výměník a je vybavený automatickým odpopelněním. Na vás je s nadsázkou pouze doplňovat pelety a kontrolovat jeho čistotu. Maximální komfort a minimální údržba díky vestavěnému kompresorovému čištění hořáku a výměníku, který funguje tak, že stlačený vzduch z kompresoru profoukne rošt hořáku a vyfoukne z něj popel, nebo profoukne výměník kotle, ze kterého sfoukne popel do popelníku.
Automatické odpopelnění odvádí popel z kotle do kontejneru automatického odpopelnění. Popel z kontejneru stačí například po půl roce provozu vynést. Kotel můžete ovládat přes internet odkudkoliv prostřednictvím chytrého mobilního telefonu nebo z počítače. Kotel umí bez přidaného zařízení ovládat i dva topné okruhy zároveň (to znamená například horní a dolní patro domu). Propojí se se dvěma pokojovými termostaty, které fungují nezávisle na sobě a není potřeba přikupovat žádnou další regulaci.

Cena včetně hořáku, řídící jednotky V9, kompaktní násypky na 150 kg pelet, instalovaného odpopelnění, kompresorového čištění výměníku+hořáku.

 Tento akční kousek Biopel mini kompakt plus jde nakoupit již dnes tu na našem webu ve známé kategorii kotle! Nyní můžete najít další výrobky z této populární kategorie za příznivou cenu. Náš sortiment je ale široký, u nás najdete další skvělé kousky od dodavatele OPOP. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný výrobek Biopel mini kompakt plus ca set 15,150/V9 OPOP od známé značky OPOP snadno najdete právě nyní ve slevě! Aktuálně v akci za 148 467 Kč.