Biopel mini kompakt plus ca set 21/V9 OPOP

Kotel na pelety Biopel mini plus CA se hodí do rodinných domů. Je účinný, doplňuje si pelety ze zásobníku, reguluje si hoření, sám si čistí... více informací »
Biopel mini kompakt plus ca set 21/V9 OPOP
Značka: OPOP
156 937 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Kotel na pelety Biopel mini plus CA se hodí do rodinných domů. Je účinný, doplňuje si pelety ze zásobníku, reguluje si hoření, sám si čistí...

Kotel na pelety Biopel mini plus CA se hodí do rodinných domů. Je účinný, doplňuje si pelety ze zásobníku, reguluje si hoření, sám si čistí hořák i výměník a je vybavený automatickým odpopelněním. Na vás je s nadsázkou pouze doplňovat pelety a kontrolovat jeho čistotu. Maximální komfort a minimální údržba díky vestavěnému kompresorovému čištění hořáku a výměníku, který funguje tak, že stlačený vzduch z kompresoru profoukne rošt hořáku a vyfoukne z něj popel, nebo profoukne výměník kotle, ze kterého sfoukne popel do popelníku.
Automatické odpopelnění odvádí popel z kotle do kontejneru automatického odpopelnění. Popel z kontejneru stačí například po půl roce provozu vynést. Kotel můžete ovládat přes internet odkudkoliv prostřednictvím chytrého mobilního telefonu nebo z počítače. Kotel umí bez přidaného zařízení ovládat i dva topné okruhy zároveň (to znamená například horní a dolní patro domu). Propojí se se dvěma pokojovými termostaty, které fungují nezávisle na sobě a není potřeba přikupovat žádnou další regulaci.

Cena včetně hořáku, řídící jednotky V9, kompaktní násypky na 225 kg pelet, instalovaného odpopelnění, kompresorového čištění výměníku+hořáku.

 
Ve slevě produkt Biopel mini kompakt plus ca set 21/V9 jde nakoupit mimo jiné tady na našem webu v populární sekci kotle. Nyní pořídíte ještě ostatní produkty z této známé sekce snadno online! Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce další skvělé zboží značky OPOP. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento akční a ve slevě kus Biopel mini kompakt plus ca set 21/V9 OPOP značky OPOP pořídíte právě teď za výprodejovou cenu. Nabídky od 156 937 Kč.