Biopel mini kompakt set 11/V9 OPOP

Automatický kotel na pelety Biopel Mini vyniká malými rozměry a vysokou účinností až 93,7 %. Po prvotním nastavení temperuje teplotu sám a vy jen... více informací »
Biopel mini kompakt set 11/V9 OPOP
Značka: OPOP
110 594 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Automatický kotel na pelety Biopel Mini vyniká malými rozměry a vysokou účinností až 93,7 %. Po prvotním nastavení temperuje teplotu sám a vy jen...

Automatický kotel na pelety Biopel Mini vyniká malými rozměry a vysokou účinností až 93,7 %. Po prvotním nastavení temperuje teplotu sám a vy jen 1-2x týdně doplňujete pelety do zásobníku a kontrolujete občas čistotu kotle. Hodí se do rodinných domů a je automatický, proto stačí jen občas doplnit palivo do zásobníku a udržovat kotel čistý. O ostatní se postará sám. A to se týká i zatápění. Snadno se ovládá řídící jednotkou na dotykovém displeji, nebo z mobilu či z počítače. Cena včetně hořáku, řídící jednotky V9, kompaktní násypky na 225 kg pelet.

 Hodně prodávaný výrobek Biopel mini kompakt set jde získat taky tady na našem webu zařazený v sekci kotle. Připravili jsme pro vás ještě další kousky z této známé kategorie za výhodnou cenu! Tato značka OPOP vám může nabídnout vysoce kvalitní sortiment. Udělejte radost sami sobě! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více! U nás totiž najdete další prověřené zboží od dodavatele OPOP. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný výrobek Biopel mini kompakt set 11/V9 OPOP pocházející od značky OPOP snadno můžete sehnat zde teď skutečně výhodně! Nyní lze objednat jen za 110 594 Kč.