Biopel mini set 15/V9 OPOP

Automatický kotel na pelety Biopel Mini vyniká malými rozměry a vysokou účinností až 93,7 %. Po prvotním nastavení temperuje teplotu sám a vy jen... více informací »
Biopel mini set 15/V9 OPOP
Značka: OPOP
121 484 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Automatický kotel na pelety Biopel Mini vyniká malými rozměry a vysokou účinností až 93,7 %. Po prvotním nastavení temperuje teplotu sám a vy jen...

Automatický kotel na pelety Biopel Mini vyniká malými rozměry a vysokou účinností až 93,7 %. Po prvotním nastavení temperuje teplotu sám a vy jen 1-2x týdně doplňujete pelety do zásobníku a kontrolujete občas čistotu kotle. Hodí se do rodinných domů a je automatický, proto stačí jen občas doplnit palivo do zásobníku a udržovat kotel čistý. O ostatní se postará sám. A to se týká i zatápění. Snadno se ovládá řídící jednotkou na dotykovém displeji, nebo z mobilu či z počítače. Cena včetně hořáku, řídící jednotky V9, podavače 2m, násypky 80×80 na 220 kg pelet.

  Tento žádaný produkt Biopel mini set 15/V9 dostanete právě zde na našich stránkách v populární sekci kotle. Nyní si můžete vybrat ostatní zboží ze zmíněné kategorie za skvělou cenu. Významný výrobce OPOP má v nabídce vynikající produkty Nebojte, máme toho více, máme v nabídce však také další prověřené zboží od značky OPOP. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento kvalitní kus Biopel mini set 15/V9 OPOP od značky OPOP pořídíte na našich stránkách teď právě ve slevě. Ceny již od 121 484 Kč.