Biopel mini set 40/V9 OPOP

Automatický kotel na pelety Biopel Mini vyniká malými rozměry a vysokou účinností až 93,7 %. Po prvotním nastavení temperuje teplotu sám a vy jen... více informací »
Biopel mini set 40/V9 OPOP
Značka: OPOP
152 218 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Automatický kotel na pelety Biopel Mini vyniká malými rozměry a vysokou účinností až 93,7 %. Po prvotním nastavení temperuje teplotu sám a vy jen...

Automatický kotel na pelety Biopel Mini vyniká malými rozměry a vysokou účinností až 93,7 %. Po prvotním nastavení temperuje teplotu sám a vy jen 1-2x týdně doplňujete pelety do zásobníku a kontrolujete občas čistotu kotle. Hodí se do rodinných domů a je automatický, proto stačí jen občas doplnit palivo do zásobníku a udržovat kotel čistý. O ostatní se postará sám. A to se týká i zatápění. Snadno se ovládá řídící jednotkou na dotykovém displeji, nebo z mobilu či z počítače. Cena včetně hořáku, řídící jednotky V9, podavače 2m, násypky 80×80 na 220 kg pelet.

  Unikátní a žádaný kousek Biopel mini set 40/V9 OPOP lze zakoupit bez problémů na webu ve známé rubrice kotle! Nyní si můžete pořídit ještě jiné produkty z této populární sekce ve výprodejové akci! Naše nabídka je široká, máme v nabídce také další prověřené kousky značky OPOP. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Výrobce OPOP dlouhodobě prodává prvotřídní produkty

Tento velmi oblíbený výrobek Biopel mini set 40/V9 OPOP od značky OPOP jednoduše můžete sehnat tady a teď právě za akční cenu! Nyní za akční cenu 152 218 Kč.