Biopel mini tower plus ca set 21, 60/V9 OPOP

Biopel mini tower plus CA je jedním z nejužších kotlů na pelety na trhu. Další jeho předností je vysoká účinnost až 93%, hravě vytopí rodinný... více informací »
Biopel mini tower plus ca set 21
Značka: OPOP
154 154 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Biopel mini tower plus CA je jedním z nejužších kotlů na pelety na trhu. Další jeho předností je vysoká účinnost až 93%, hravě vytopí rodinný...

Biopel mini tower plus CA je jedním z nejužších kotlů na pelety na trhu. Další jeho předností je vysoká účinnost až 93%, hravě vytopí rodinný dům. Jeho další velkou předností je zabudované čištění hořáku a výměníku i automatické odpopelnění, které sníží nutnou údržbu na opravdové minimum. Prakticky pak stačí jen jednou denně doplnit pelety do zásobníku a občas kotel zkontrolovat. Cena včetně hořáku, řídící jednotky V9, násypky tower o objemu 60 kg pelet, instalovaného odpopelnění, kompresorového čištění výměníku+hořáku. Vytápění ovládáte řídící jednotkou kotle pomocí dotykového displeje, z mobilu nebo z počítače.

  Tento velmi oblíbený výrobek najdete rovnou tu na webu v oblíbené rubrice kotle! Připravili jsme jiné produkty ze zmíněné rubriky za parádní cenu.

Levný výrobek Biopel mini tower plus ca set 21, 60/V9 OPOP od značky OPOP naleznete nyní skutečně výhodně. Nabídka již od 154 154 Kč.