BLIST krbová kamna AMBASADOR LM – červená

Proč krbová kamna AMBASADOR LM - červená?  Jedná se o kvalitní krbová kamna vyrobena z ocelového plechu. Topeniště krbových kamen Blist je... více informací »
BLIST krbová kamna AMBASADOR LM - červená
Značka: BLIST
11 597 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Proč krbová kamna AMBASADOR LM - červená?  Jedná se o kvalitní krbová kamna vyrobena z ocelového plechu. Topeniště krbových kamen Blist je...

Proč krbová kamna AMBASADOR LM – červená?
 Jedná se o kvalitní krbová kamna vyrobena z ocelového plechu. Topeniště krbových kamen Blist je vyloženo šamotem, který absorbované teplo vyzařuje do prostoru ještě nějaký ten čas po vyhasnutí. V kamnech je díky použitému materiálu možné topit dřevem a dřevěnými briketami. Hnědé uhlí výrobce nedoporučuje!!!
Krbová kamna Blist jsou opatřena regulací na přívodu vzduchu, díky kterému máte možnost si regulovat intenzitu hoření, čiže jejich výkon.
 Jaké jsou přednosti krbových kamen Blist AMBASADOR LM – červená?

Kvalitní materiál
Nízká pořizovací cena
Regulační klapka

 Krbová kamna BLIST jsou vyrobena v Srbsku a díky obrovskému prodanému počtu kusů v ČR, můžeme tato kamna pouze doporučit!

Kvalitní produkt BLIST krbová kamna AMBASADOR LM - červená od skvělého výrobce BLIST jde koupit právě teď v naší nabídce za báječnou cenu. Právě nyní za 11 597 Kč.