BLIST krbová kamna AMBASADOR LM R s troubou – béžová

Proč krbová kamna Blist AMBASADOR LM R s troubou - béžová?  Jedná se o kvalitní krbová kamna vyrobena z ocelového plechu. Topeniště krbových... více informací »
BLIST krbová kamna AMBASADOR LM R s troubou - béžová
Značka: BLIST
14 335 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Proč krbová kamna Blist AMBASADOR LM R s troubou - béžová?  Jedná se o kvalitní krbová kamna vyrobena z ocelového plechu. Topeniště krbových...

Proč krbová kamna Blist AMBASADOR LM R s troubou – béžová?
 Jedná se o kvalitní krbová kamna vyrobena z ocelového plechu. Topeniště krbových kamen Blist je vyloženo šamotem, který absorbované teplo vyzařuje do prostoru ještě nějaký ten čas po vyhasnutí. V kamnech je díky použitému materiálu možné topit dřevem a dřevěnými briketami. Hnědé uhlí výrobce nedoporučuje!!!
Krbová kamna Blist jsou opatřena regulací na přívodu vzduchu, díky kterému máte možnost si regulovat intenzitu hoření, čiže jejich výkon.
 Jaké jsou přednosti krbových kamen Blist AMBASADOR LM R s troubou – béžová?

Kvalitní materiál
Nízká pořizovací cena
Regulační klapka

 Krbová kamna BLIST jsou vyrobena v Srbsku a díky obrovskému prodanému počtu kusů v ČR, můžeme tato kamna pouze doporučit!

Ve slevě produkt BLIST krbová kamna AMBASADOR LM R s troubou - béžová od této skvělé značky BLIST je k sehnání zde skutečně výhodně! Momentálně k dispozici za 14 335 Kč.