BLIST krbová kamna ROMA E s výměníkem – krémová

Proč krbová kamna Blist ROMA E s výměníkem - krémová?  Jedná se o kvalitní krbová kamna vyrobena z ocelového plechu. Topeniště krbových kamen... více informací »
BLIST krbová kamna ROMA E s výměníkem - krémová
Značka: BLIST
17 985 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Proč krbová kamna Blist ROMA E s výměníkem - krémová?  Jedná se o kvalitní krbová kamna vyrobena z ocelového plechu. Topeniště krbových kamen...

Proč krbová kamna Blist ROMA E s výměníkem – krémová?
 Jedná se o kvalitní krbová kamna vyrobena z ocelového plechu. Topeniště krbových kamen Blist je vyloženo šamotem, který absorbované teplo vyzařuje do prostoru ještě nějaký ten čas po vyhasnutí. V kamnech je díky použitému materiálu možné topit dřevem a dřevěnými briketami. Hnědé uhlí výrobce nedoporučuje!!!
Krbová kamna Blist jsou opatřena regulací na přívodu vzduchu, díky kterému máte možnost si regulovat intenzitu hoření, čiže jejich výkon.
 Jaké jsou přednosti kamen Blist ROMA E s výměníkem – krémová?

Kvalitní materiál
Nízká pořizovací cena
Regulační klapka

 Krbová kamna BLIST jsou vyrobena v Srbsku a díky obrovskému prodanému počtu kusů v ČR, můžeme tato kamna pouze doporučit!

Unikátní a oblíbený výrobek BLIST krbová kamna ROMA E s výměníkem - krémová od top značky BLIST lze získat u nás skutečně výhodně. V akci za cenu 17 985 Kč.