BRONPI krbová vložka PARIS 55

Proč krbová kamna PARIS 55? litinová dvířka celolitinové topeniště odnímatelný litinový rošt instalační zazdívací rámeček stojan s... více informací »
BRONPI krbová vložka PARIS 55
Značka: BRONPI
33 090 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Proč krbová kamna PARIS 55? litinová dvířka celolitinové topeniště odnímatelný litinový rošt instalační zazdívací rámeček stojan s...

Proč krbová kamna PARIS 55?

litinová dvířka
celolitinové topeniště
odnímatelný litinový rošt
instalační zazdívací rámeček
stojan s výškově stavitelnými nožkami
možnost napojení na teplovzdušné rozvody

Vložka je vybavena ventilátorem o výkonu 225 m3/h (spotřeba 35 W), který nasává studený vzduch od podlahy, mezi plášti se zahřívá a vychází průduchy v horní části, kde je možné regulovat výstup vzduchu pomocí regulátoru. Ventilátor není nutné používat.
Jako příslušenství kamen se dodáváme žáruvzdornou rukavici a grilovací mřížku, kterou je určení k nasazení na rám dvířek, elektrický rozfoukávací fén na podpalování, opravný sprej.
Tento oblíbený výrobek lze koupit prostě tady na webu ve známé rubrice krbové vložky! Nyní můžete koupit ostatní zboží z této známé kategorie za mimořádně nízkou cenu! Oblíbený dodavatel BRONPI vám poskytuje top zboží

Vynikající výrobek BRONPI krbová vložka PARIS 55 od odblíbeného výrobce BRONPI snadno můžete sehnat zde nyní ve slevě! Cena již od 33 090 Kč.