Brula Feuerraum komplett R250/N z litých šamotů

Certifikovaná akumulační kamna nabízejí nejmodernější technologii zděných kamen v nejvyšší kvalitě provedení, která zaručují příjemné... více informací »
Brula Feuerraum komplett R250/N z litých šamotů
Značka: Brula
83 962 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Certifikovaná akumulační kamna nabízejí nejmodernější technologii zděných kamen v nejvyšší kvalitě provedení, která zaručují příjemné...

Certifikovaná akumulační kamna nabízejí nejmodernější technologii zděných kamen v nejvyšší kvalitě provedení, která zaručují příjemné sálavé teplo a pohodlné topení. Kulaté topeniště. Provedení neomítnutý plášť, možná finální úprava pláště např. BRULAfit, „Vaflové“ šamoty, Keramika dle výběru, Grafitové desky.
Tento levný produkt je k dostání teď na našich stránkách zařazený v kategorii krby! Nyní si můžete vybrat skvělé produkty z této populární sekce ve výhodné akci! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc! Máme v nabídce ovšem další skvělé produkty od dodavatele Brula. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Velmi žádaný kus Brula Feuerraum komplett R250/N z litých šamotů originál od výrobce Brula jednoduše můžete pořídit právě teď za akční cenu. Nabídka od 83 962 Kč.