www.krby-boucer.cz - nabídka krbů a kamen

BURNER podpalovač – tuba 100 ks

Tento velmi oblíbený produkt BURNER podpalovač - tuba 100 ks od top značky BURNER snadno seženete zde nyní ve slevě. Akční cena od 179 Kč.
EAN: 5703087236106
BURNER podpalovač - tuba 100 ks
Ověřit dostupnost
Značka: BURNER
179

Balení: 100 ks
Aplikace: celý sáček vhoďte do ohně. Sáček je ekologicky nezávadný.
Dánský výrobce BURNER
Inovace, kvalita, bezpečnost a ochrana životního prostředí představují koncepční základ našeho „originálního“ prémiového podpalovače, který je dodnes nejprodávanějším produktem na trhu.
Podpalovače BURNER jsou nejlepší a nejbezpečnější způsob, jak zapálit oheň, ať už jste doma, v divočině, na horách nebo u vody. Výrobky BURNER jsou jediné podpalovače, které jsou spolehlivé ve všech ročních obdobích a povětrnostních podmínkách. Proto je naším posláním zůstat na předním světovém žebříčku výrobců prémiových podpalovaču pro krby, kamna a grily.
Naše původní nepřekonatelné podpalovače vyvíjíme a vyrábíme od roku 1992, kdy byla v Dánsku založena společnost BURNER International A / S. Výroba podpalovačů uůstává stále v Dánsku, což nám umožňuje zaručit, že budeme vždy dodávat výrobky trvale vysoké kvality odpovídající mezinárodním etickým standardům.
Pravidelně investujeme do nových technologií a naše výrobní a logistické centrum je špičkovým světovým lídrem v oboru. To je zárukou stálých a přesných dodávek našim zákazníkům po celém světě. V každém z posledních pěti let naše spolehlivost dodávek přesáhla 99,5% a každoročně přispěla k úspěšnému růstu BURNER International A / S na nových i stávajících trzích.
Existuje jen jeden podpalovač, který lze nazvat „originálem“ – a to je náš!

Další produkty značky BURNER