Defro Home INTRA ME BL G černá keramika

Tato vložka je určena pro konvekční. Perfect UP - speciálně navržený systém hladkého a tichého výsuvu dveří pro pohodlnou obsluhu. Výsuvný... více informací »
Defro Home INTRA ME BL G světlá keramika
Značka: Defro Home
92 600 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Tato vložka je určena pro konvekční. Perfect UP - speciálně navržený systém hladkého a tichého výsuvu dveří pro pohodlnou obsluhu. Výsuvný...

Tato vložka je určena pro konvekční. Perfect UP – speciálně navržený systém hladkého a tichého výsuvu dveří pro pohodlnou obsluhu. Výsuvný systém dveří možno servisovat i z topeniště. Velké širokoúhlé prosklení. Otočné litinové hrdlo – dvousegmentové. Centrální přívod vzduchu – speciální box umožní připojení hadice přívodního vzduchu k vložce s možností napojení ze strany. Propracovaný systém oplachu skla. Multiflow – patentované řešení dodávání vzduchu pro spalování. Black line – sklo s černým potiskem. Topeniště z masivního akumulačního materiálu vyztužené speciálními ocelovými drátky.
Tento kvalitní produkt Defro Home INTRA ME BL G černá keramika je dostupný již dnes tady u nás zařazený v kategorii krbové vložky! Prozkoumejte ještě jiné zboží ve zmiňované sekci za super ceny!

Tento kvalitní a žádaný produkt Defro Home INTRA ME BL G černá keramika od populárního výrobce Defro Home snadno můžete získat právě nyní opravdu výhodně. Akční cena již od 92 600 Kč.