Defro Home INTRA ME BL světlá keramika

Tato vložka je určena pro konvekční i akumulační provoz – hypokaust. Určena i pro nízkoenergetické stavby. Otočné litinové hrdlo -... více informací »
Defro Home INTRA ME BL černá keramika
Značka: Defro Home
68 878 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Tato vložka je určena pro konvekční i akumulační provoz – hypokaust. Určena i pro nízkoenergetické stavby. Otočné litinové hrdlo -...

Tato vložka je určena pro konvekční i akumulační provoz – hypokaust. Určena i pro nízkoenergetické stavby. Otočné litinové hrdlo – dvousegmentové. Centrální přívod vzduchu – speciální box umožní připojení hadice přívodního vzduchu k vložce s možností napojení ze strany. Propracovaný systém oplachu skla. Multiflow – patentované řešení dodávání vzduchu pro spalování. Black line – sklo s černým potiskem. Topeniště z masivního akumulačního materiálu vyztužené speciálními ocelovými drátky. Studená rukojeť – vyrobeno z nerezové oceli nejvyšší kvality, speciální perforace rukojeti umožňuje přirozené ochlazování rukojeti. Kvalitní a žádaný výrobek máte možnost získat prostě tady u nás umístěný v rubrice krbové vložky! Připravili jsme pro vás parádní výrobky ze zmíněné rubriky za akční cenu!

Kvalitní a oblíbený kus Defro Home INTRA ME BL světlá keramika od značky Defro Home jednoduše získáte nyní za akční cenu! Nabídky od 68 878 Kč.