Defro Home INTRA ME BP SLIM G černá keramika

Tato vložka je určena pro konvekční provoz. Výhodou je menší zástavbová hloubka. Je určena i pro nízkoenergetické stavby. Perfect UP - speciálně... více informací »
Defro Home INTRA ME BP SLIM G světlá keramika
Značka: Defro Home
91 119 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Tato vložka je určena pro konvekční provoz. Výhodou je menší zástavbová hloubka. Je určena i pro nízkoenergetické stavby. Perfect UP - speciálně...

Tato vložka je určena pro konvekční provoz. Výhodou je menší zástavbová hloubka. Je určena i pro nízkoenergetické stavby. Perfect UP – speciálně navržený systém hladkého a tichého výsuvu dveří pro pohodlnou obsluhu. Výsuvný systém dveří možno servisovat i z topeniště. Otočné litinové hrdlo – dvousegmentové. Centrální přívod vzduchu – speciální box umožní připojení hadice přívodního vzduchu k vložce s možností napojení ze strany. Propracovaný systém oplachu skla. Multiflow – patentované řešení dodávání vzduchu pro spalování. Black line – sklo s černým potiskem. Topeniště z masivního akumulačního materiálu vyztužené speciálními ocelovými drátky.
Kvalitní a levný výrobek Defro Home INTRA ME BP SLIM G černá můžete dostat teď na našich stránkách ve známé rubrice krbové vložky! Připravili jsme zcela nové zboží ve zmíněné kategorii za neuvěřitelně výhodnou cenu! To ale ovšem není vše, přichystali jsme toho pro vás více! Máme v nabídce však také další skvělé produkty od značky Defro Home. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Diskontní kus Defro Home INTRA ME BP SLIM G černá keramika od známé značky Defro Home naleznete tady a teď právě opravdu výhodně. Teď za akční cenu 91 119 Kč.