Defro Home INTRA ME BP SLIM G černá keramika

Unikátní a žádaný kousek můžete najít právě na webu v populární rubrice krbové vložky! Připravili jsme unikátní kusy ve zmiňované rubrice... více informací »
Defro Home INTRA ME BP SLIM G světlá keramika
Značka: Defro Home
86 779 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Unikátní a žádaný kousek můžete najít právě na webu v populární rubrice krbové vložky! Připravili jsme unikátní kusy ve zmiňované rubrice...

Unikátní a žádaný kousek můžete najít právě na webu v populární rubrice krbové vložky! Připravili jsme unikátní kusy ve zmiňované rubrice za nejnižší cenu! Tato vložka je určena pro konvekční provoz. Výhodou je menší zástavbová hloubka. Je určena i pro nízkoenergetické stavby. Perfect UP – speciálně navržený systém hladkého a tichého výsuvu dveří pro pohodlnou obsluhu. Výsuvný systém dveří možno servisovat i z topeniště. Otočné litinové hrdlo – dvousegmentové. Centrální přívod vzduchu – speciální box umožní připojení hadice přívodního vzduchu k vložce s možností napojení ze strany. Propracovaný systém oplachu skla. Multiflow – patentované řešení dodávání vzduchu pro spalování. Black line – sklo s černým potiskem. Topeniště z masivního akumulačního materiálu vyztužené speciálními ocelovými drátky.
Velmi oblíbený produkt Defro Home INTRA ME BP je dostupný lehce na stránkách v populární rubrice krbové vložky! Podívejte se na ještě další produkty z této sekce za internetové ceny.

Diskontní kus Defro Home INTRA ME BP SLIM G černá keramika od známé značky Defro Home naleznete tady a teď právě opravdu výhodně. Teď za akční cenu 86 779 Kč.