Defro Home INTRA ME BP SLIM světlá keramika

Tato vložka je určena pro konvekční provoz. Výhodou je menší zástavbová hloubka. Je určena i pro nízkoenergetické stavby. Centrální přívod... více informací »
Defro Home INTRA ME BP SLIM černá keramika
Značka: Defro Home
67 892 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Tato vložka je určena pro konvekční provoz. Výhodou je menší zástavbová hloubka. Je určena i pro nízkoenergetické stavby. Centrální přívod...

Tato vložka je určena pro konvekční provoz. Výhodou je menší zástavbová hloubka. Je určena i pro nízkoenergetické stavby. Centrální přívod vzduchu – speciální box umožní připojení hadice přívodního vzduchu k vložce s možností napojení ze strany. Propracovaný systém oplachu skla. Multiflow – patentované řešení dodávání vzduchu pro spalování. Black line – sklo s černým potiskem. Topeniště z masivního akumulačního materiálu vyztužené speciálními ocelovými drátky. Studená rukojeť – vyrobeno z nerezové oceli nejvyšší kvality, speciální perforace rukojeti umožňuje přirozené ochlazování rukojeti. Splňuje normy: Blmsch V Stufe2 a předpoklady programu Eko design. Má stavitelné nožky – rozsah nastavitelných nožiček od 0 do 100 mm. Systém trubkových průduchů – průduchy navyšují efektivitu krbové vložky.
Designový produkt Defro Home INTRA ME BP máte možnost najít pohodlně tu na stránkách v kategorii krbové vložky. Nyní můžete získat skvělé produkty ve zmiňované kategorii snadno online. To není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás najdete další prověřené zboží značky Defro Home. Najdete je níže na této stránce.

Tento velmi oblíbený produkt Defro Home INTRA ME BP SLIM světlá keramika od známé značky Defro Home můžete pořídit tady a teď právě skutečně výhodně. Akční ceny od 67 892 Kč.