Defro Home INTRA ME černá keramika

Tento vynikající produkt máte možnost sehnat bezstarostně tu v oblíbené rubrice krbové vložky! Nyní koupíte ještě jiné produkty z této... více informací »
Defro Home INTRA ME světlá keramika
Značka: Defro Home
52 720 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Tento vynikající produkt máte možnost sehnat bezstarostně tu v oblíbené rubrice krbové vložky! Nyní koupíte ještě jiné produkty z této...

Tento vynikající produkt máte možnost sehnat bezstarostně tu v oblíbené rubrice krbové vložky! Nyní koupíte ještě jiné produkty z této oblíbené kategorie za báječnou cenu. Třeba hledáte něco jiného, naše nabídka je široká! Prozkoumejte u nás taky další kousky od dodavatele Defro Home. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel Defro Home pro své zákazníky dodává prvotřídní výrobky. Tato vložka je určena pro konvekční i akumulační provoz – hypokaust. Určena i pro nízkoenergetické stavby. Otočné litinové hrdlo – dvousegmentové. Centrální přívod vzduchu – speciální box umožní připojení hadice přívodního vzduchu k vložce s možností napojení ze strany. Propracovaný systém oplachu skla. Multiflow – patentované řešení dodávání vzduchu pro spalování. Black line – sklo s černým potiskem. Topeniště z masivního akumulačního materiálu vyztužené speciálními ocelovými drátky. Studená rukojeť – vyrobeno z nerezové oceli nejvyšší kvality, speciální perforace rukojeti umožňuje přirozené ochlazování rukojeti.

Tento velmi oblíbený produkt Defro Home INTRA ME černá keramika s osvědčenou značkou Defro Home naleznete na našich stránkách teď právě levně! Akční ceny od 52 720 Kč.