Defro Home INTRA ME T světlá keramika

Tato vložka je určena pro konvekční i akumulační provoz – hypokaust. Výhodou je průhledové prosklení - možnost přikládání z obou stran.... více informací »
Defro Home INTRA ME T černá keramika
Značka: Defro Home
76 882 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Tato vložka je určena pro konvekční i akumulační provoz – hypokaust. Výhodou je průhledové prosklení - možnost přikládání z obou stran....

Tato vložka je určena pro konvekční i akumulační provoz – hypokaust. Výhodou je průhledové prosklení – možnost přikládání z obou stran. Určena i pro nízkoenergetické stavby. Otočné litinové hrdlo – dvousegmentové. Centrální přívod vzduchu – speciální box umožní připojení hadice přívodního vzduchu k vložce s možností napojení ze strany. Systém trubkových průduchů – průduchy navyšují efektivitu krbové vložky. Propracovaný systém oplachu skla. Black line – sklo s černým potiskem.  Topeniště z masivního akumulačního materiálu vyztužené speciálními ocelovými drátky. Stavitelné nožky – rozsah nastavitelných nožiček od 0 do 100 mm. Studená rukojeť – vyrobeno z nerezové oceli nejvyšší kvality, speciální perforace rukojeti umožňuje přirozené ochlazování rukojeti. Splňuje normy: Blmsch V Stufe2 a předpoklady programu Eko design.Velmi prodávaný produkt Defro Home INTRA ME T světlá keramika je k dispozici mimo jiné tady na našich stránkách v populární kategorii krbové vložky. Vyberte si ještě jiné kousky ve zmíněné sekci jednoduše online. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Defro Home má k dispozici špičkový sortiment Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Akční a ve slevě kus Defro Home INTRA ME T světlá keramika originál od značky Defro Home najdete nyní za výhodnou cenu! Akční cena již od 76 882 Kč.