Defro Home INTRA SM BL MINI světlá keramika

Tato vložka je určena pro konvekční i akumulační provoz – hypokaust. Určena i pro nízkoenergetické stavby. Otočné litinové hrdlo -... více informací »
Defro Home INTRA SM BL MINI černá keramika
Značka: Defro Home
61 060 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Tato vložka je určena pro konvekční i akumulační provoz – hypokaust. Určena i pro nízkoenergetické stavby. Otočné litinové hrdlo -...

Tato vložka je určena pro konvekční i akumulační provoz – hypokaust. Určena i pro nízkoenergetické stavby. Otočné litinové hrdlo – dvousegmentové. Centrální přívod vzduchu – speciální box umožní připojení hadice přívodního vzduchu k vložce s možností napojení ze strany. Propracovaný systém oplachu skla. Multiflow – patentované řešení dodávání vzduchu pro spalování. Black line – sklo s černým potiskem. Topeniště z masivního akumulačního materiálu vyztužené speciálními ocelovými drátky. Studená rukojeť – vyrobeno z nerezové oceli nejvyšší kvality, speciální perforace rukojeti umožňuje přirozené ochlazování rukojeti.Tento unikátní výrobek Defro Home INTRA SM BL MINI jde pořídit teď tady na stránkách ve známé rubrice krbové vložky. Pořiďte si ještě jiné zboží z této oblíbené kategorie jednoduše online. To ovšem není všechno, nebojte, máme toho více! Mrkněte také na další kousky od výrobce Defro Home. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Populární dodavatel Defro Home vám může nabídnout kvalitní výrobky. Podívejte se sami.

Tento kvalitní výrobek Defro Home INTRA SM BL MINI světlá keramika od top značky Defro Home snadno získáte právě nyní téměř zdarma. Nyní za akční cenu 61 060 Kč.