Defro Home INTRA SM BP G černá keramika

Tato vložka je určena pro konvekční. Perfect UP - speciálně navržený systém hladkého a tichého výsuvu dveří pro pohodlnou obsluhu. Výsuvný... více informací »
Defro Home INTRA SM BP G světlá keramika
Značka: Defro Home
85 075 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Tato vložka je určena pro konvekční. Perfect UP - speciálně navržený systém hladkého a tichého výsuvu dveří pro pohodlnou obsluhu. Výsuvný...

Tato vložka je určena pro konvekční. Perfect UP – speciálně navržený systém hladkého a tichého výsuvu dveří pro pohodlnou obsluhu. Výsuvný systém dveří možno servisovat i z topeniště. Velké širokoúhlé prosklení. Otočné litinové hrdlo – dvousegmentové. Centrální přívod vzduchu – speciální box umožní připojení hadice přívodního vzduchu k vložce s možností napojení ze strany. Propracovaný systém oplachu skla. Multiflow – patentované řešení dodávání vzduchu pro spalování. Black line – sklo s černým potiskem. Topeniště z masivního akumulačního materiálu vyztužené speciálními ocelovými drátky.
Akční výrobek Defro Home INTRA SM BP G černá keramika je k dispozici zrovna tu na stránkách ve známé kategorii krbové vložky! Podívejte se na ještě další kusy ze zmíněné kategorie za výborné peníze.

Tento akční produkt Defro Home INTRA SM BP G černá keramika od top výrobce Defro Home můžete pořídit teď v akci. Nabídky od 85 075 Kč.