Defro Home INTRA SM BP MINI černá keramika

Tato vložka je určena pro konvekční i akumulační provoz – hypokaust. Určena i pro nízkoenergetické stavby. Otočné litinové hrdlo -... více informací »
Defro Home INTRA SM BP MINI světlá keramika
Značka: Defro Home
53 618 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Tato vložka je určena pro konvekční i akumulační provoz – hypokaust. Určena i pro nízkoenergetické stavby. Otočné litinové hrdlo -...

Tato vložka je určena pro konvekční i akumulační provoz – hypokaust. Určena i pro nízkoenergetické stavby. Otočné litinové hrdlo – dvousegmentové. Centrální přívod vzduchu – speciální box umožní připojení hadice přívodního vzduchu k vložce s možností napojení ze strany. Propracovaný systém oplachu skla. Multiflow – patentované řešení dodávání vzduchu pro spalování. Black line – sklo s černým potiskem. Topeniště z masivního akumulačního materiálu vyztužené speciálními ocelovými drátky. Studená rukojeť – vyrobeno z nerezové oceli nejvyšší kvality, speciální perforace rukojeti umožňuje přirozené ochlazování rukojeti. Super výrobek Defro Home INTRA SM BP MINI černá keramika máte možnost získat právě nyní tu na webu umístěný v kategorii krbové vložky! Připravili jsme akční zboží z této známé rubriky za internetové ceny. Značka Defro Home má k dispozici vynikající sortiment. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Tento designový produkt Defro Home INTRA SM BP MINI černá keramika pocházející od značky Defro Home snadno můžete najít tady a teď za výhodnou cenu. Cena od 53 618 Kč.