Defro Home INTRA SM BP MINI G světlá keramika

Tato vložka je určena pro konvekční. Perfect UP - speciálně navržený systém hladkého a tichého výsuvu dveří pro pohodlnou obsluhu. Výsuvný... více informací »
Defro Home INTRA SM BP MINI G černá keramika
Značka: Defro Home
90 420 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Tato vložka je určena pro konvekční. Perfect UP - speciálně navržený systém hladkého a tichého výsuvu dveří pro pohodlnou obsluhu. Výsuvný...

Tato vložka je určena pro konvekční. Perfect UP – speciálně navržený systém hladkého a tichého výsuvu dveří pro pohodlnou obsluhu. Výsuvný systém dveří možno servisovat i z topeniště. Velké širokoúhlé prosklení. Otočné litinové hrdlo – dvousegmentové. Centrální přívod vzduchu – speciální box umožní připojení hadice přívodního vzduchu k vložce s možností napojení ze strany. Propracovaný systém oplachu skla. Multiflow – patentované řešení dodávání vzduchu pro spalování. Black line – sklo s černým potiskem. Topeniště z masivního akumulačního materiálu vyztužené speciálními ocelovými drátky. Oblíbený a kvalitní produkt Defro Home INTRA SM BP MINI G světlá keramika lze koupit právě tady na našem webu zařazený v kategorii krbové vložky. Podívejte se na vyjímečné produkty z této známé kategorie za super cenu. Mezi zákazníky oblíbená značka Defro Home představuje prvotřídní produkty Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás taky další produkty značky Defro Home. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento vynikající produkt Defro Home INTRA SM BP MINI G světlá keramika od společnosti Defro Home jednoduše seženete nyní opravdu výhodně. Akční cena 90 420 Kč.