Defro Home INTRA SM BP SLIM G světlá keramika

Tato vložka je určena pro konvekční provoz. Výhodou je menší zástavbová hloubka. Je určena i pro nízkoenergetické stavby. Perfect UP - speciálně... více informací »
Defro Home INTRA SM BP SLIM G černá keramika
Značka: Defro Home
90 898 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Tato vložka je určena pro konvekční provoz. Výhodou je menší zástavbová hloubka. Je určena i pro nízkoenergetické stavby. Perfect UP - speciálně...

Tato vložka je určena pro konvekční provoz. Výhodou je menší zástavbová hloubka. Je určena i pro nízkoenergetické stavby. Perfect UP – speciálně navržený systém hladkého a tichého výsuvu dveří pro pohodlnou obsluhu. Výsuvný systém dveří možno servisovat i z topeniště. Otočné litinové hrdlo – dvousegmentové. Centrální přívod vzduchu – speciální box umožní připojení hadice přívodního vzduchu k vložce s možností napojení ze strany. Propracovaný systém oplachu skla. Multiflow – patentované řešení dodávání vzduchu pro spalování. Black line – sklo s černým potiskem. Topeniště z masivního akumulačního materiálu vyztužené speciálními ocelovými drátky.
Akční produkt Defro Home INTRA SM BP SLIM je k dispozici bez problémů tu na našem webu v oblíbené rubrice krbové vložky! Nyní získáte akční produkty z této známé sekce za parádní cenu! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce však také další kvalitní kousky od dodavatele Defro Home. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Akční a ve slevě výrobek Defro Home INTRA SM BP SLIM G světlá keramika od populárního výrobce Defro Home jednoduše můžete pořídit zde téměř zdarma! Ceny od 90 898 Kč.