Defro Home INTRA SM PB SLIM světlá keramika

Tato vložka je určena pro konvekční provoz. Výhodou je menší zástavbová hloubka. Je určena i pro nízkoenergetické stavby. Centrální přívod... více informací »
Defro Home INTRA SM BP SLIM černá keramika
Značka: Defro Home
55 572 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Tato vložka je určena pro konvekční provoz. Výhodou je menší zástavbová hloubka. Je určena i pro nízkoenergetické stavby. Centrální přívod...

Tato vložka je určena pro konvekční provoz. Výhodou je menší zástavbová hloubka. Je určena i pro nízkoenergetické stavby. Centrální přívod vzduchu – speciální box umožní připojení hadice přívodního vzduchu k vložce s možností napojení ze strany. Propracovaný systém oplachu skla. Multiflow – patentované řešení dodávání vzduchu pro spalování. Black line – sklo s černým potiskem. Topeniště z masivního akumulačního materiálu vyztužené speciálními ocelovými drátky. Studená rukojeť – vyrobeno z nerezové oceli nejvyšší kvality, speciální perforace rukojeti umožňuje přirozené ochlazování rukojeti. Splňuje normy: Blmsch V Stufe2 a předpoklady programu Eko design. Má stavitelné nožky – rozsah nastavitelných nožiček od 0 do 100 mm. Systém trubkových průduchů – průduchy navyšují efektivitu krbové vložky.
Zlevněný kousek Defro Home INTRA SM můžete dostat snadno tady na webu v populární rubrice krbové vložky. Nyní najdete jiné výrobky ve zmiňované sekci za výprodejovou cenu! Tím ale naše nabídka nekončí, u nás nabízíme více! Mrkněte také na další vybrané produkty od značky Defro Home. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbený produkt Defro Home INTRA SM PB SLIM světlá keramika lze získat teď tu v sekci krbové vložky. Vyberte si zcela nové produkty ve zmíněné kategorii za výhodné peníze! Třeba hledáte něco jiného, přichystali jsme toho pro vás více. U nás v nabídce totiž najdete další skvělé zboží značky Defro Home. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Populární značka Defro Home může nabídnout skvělé výrobky

Oblíbený a akční kus Defro Home INTRA SM PB SLIM světlá keramika od top výrobce Defro Home můžete sehnat na našich stránkách teď právě ve výprodejové akci. Nyní pořídíte jen za 55 572 Kč.