Defro Home INTRA SM světlá keramika

Tato vložka je určena pro konvekční i akumulační provoz – hypokaust. Třístranné prosklení. Určena i pro nízkoenergetické stavby. Otočné... více informací »
Defro Home INTRA SM černá keramika
Značka: Defro Home
71 004 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Tato vložka je určena pro konvekční i akumulační provoz – hypokaust. Třístranné prosklení. Určena i pro nízkoenergetické stavby. Otočné...

Tato vložka je určena pro konvekční i akumulační provoz – hypokaust. Třístranné prosklení. Určena i pro nízkoenergetické stavby. Otočné litinové hrdlo – dvousegmentové. Centrální přívod vzduchu – speciální box umožní připojení hadice přívodního vzduchu k vložce s možností napojení ze strany. Propracovaný systém oplachu skla. Multiflow – patentované řešení dodávání vzduchu pro spalování. Black line – sklo s černým potiskem. Topeniště z masivního akumulačního materiálu vyztužené speciálními ocelovými drátky. Studená rukojeť – vyrobeno z nerezové oceli nejvyšší kvality, speciální perforace rukojeti umožňuje přirozené ochlazování rukojeti.
Unikátní a žádaný produkt Defro Home INTRA SM světlá keramika máte možnost koupit prostě tady u nás v oblíbené sekci krbové vložky. Prozkoumejte nové zboží ve zmiňované sekci za akční cenu. Oblíbená značka Defro Home má k dispozici velmi kvalitní sortiment. To však není všechno, nebojte, máme toho více. Podívejte se také na další produkty od výrobce Defro Home. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený produkt Defro Home INTRA SM světlá keramika od populárního výrobce Defro Home jednoduše můžete najít zrovna skutečně výhodně! Nabídky již od 71 004 Kč.