Defro Home INTRA XLA G světlá keramika

Tato vložka je určena pro konvekční. Perfect UP - speciálně navržený systém hladkého a tichého výsuvu dveří pro pohodlnou obsluhu. Výsuvný... více informací »
Defro Home INTRA XLA G černá keramika
Značka: Defro Home
142 564 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Tato vložka je určena pro konvekční. Perfect UP - speciálně navržený systém hladkého a tichého výsuvu dveří pro pohodlnou obsluhu. Výsuvný...

Tato vložka je určena pro konvekční. Perfect UP – speciálně navržený systém hladkého a tichého výsuvu dveří pro pohodlnou obsluhu. Výsuvný systém dveří možno servisovat i z topeniště. Velké širokoúhlé prosklení. Otočné litinové hrdlo – dvousegmentové. Centrální přívod vzduchu – speciální box umožní připojení hadice přívodního vzduchu k vložce s možností napojení ze strany. Propracovaný systém oplachu skla. Multiflow – patentované řešení dodávání vzduchu pro spalování. Black line – sklo s černým potiskem. Topeniště z masivního akumulačního materiálu vyztužené speciálními ocelovými drátky. Nejprodávanější kus lze sehnat přímo tu na našich stránkách v rubrice krbové vložky! Připravili jsme pro vás parádní kusy z této populární rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu! To ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký. Mrkněte na další prověřené kousky od dodavatele Defro Home. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Akční kus Defro Home INTRA XLA G světlá keramika od kvalitní značky Defro Home jednoduše seženete u nás opravdu výhodně! Cena již od 142 564 Kč.