Defro Home INTRA XSM BP MINI G světlá keramika

Tato vložka je určena pro konvekční provoz. Perfect UP - speciálně navržený systém hladkého a tichého výsuvu dveří pro pohodlnou obsluhu.... více informací »
Defro Home INTRA XSM BP MINI G černá keramika
Značka: Defro Home
84 759 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Tato vložka je určena pro konvekční provoz. Perfect UP - speciálně navržený systém hladkého a tichého výsuvu dveří pro pohodlnou obsluhu....

Tato vložka je určena pro konvekční provoz. Perfect UP – speciálně navržený systém hladkého a tichého výsuvu dveří pro pohodlnou obsluhu. Výsuvný systém dveří možno servisovat i z topeniště. Centrální přívod vzduchu – speciální box umožní připojení hadice přívodního vzduchu k vložce s možností napojení ze strany. Propracovaný systém oplachu skla. Multiflow – patentované řešení dodávání vzduchu pro spalování. Black line – sklo s černým potiskem. Topeniště z masivního akumulačního materiálu vyztužené speciálními ocelovými drátky. Systém trubkových průduchů – průduchy navyšují efektivitu krbové vložky.

Tento nejprodávanější kus Defro Home INTRA XSM BP MINI G světlá keramika od výrobce Defro Home jednoduše získáte u nás teď za akční cenu. Právě teď jen za 84 759 Kč.