Defro Home INTRA XSM černá keramika

Tato vložka je určena pro konvekční i akumulační provoz – hypokaust. Určena i pro nízkoenergetické stavby. Centrální přívod vzduchu -... více informací »
Defro Home INTRA XSM světlá keramika
Značka: Defro Home
41 042 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Tato vložka je určena pro konvekční i akumulační provoz – hypokaust. Určena i pro nízkoenergetické stavby. Centrální přívod vzduchu -...

Tato vložka je určena pro konvekční i akumulační provoz – hypokaust. Určena i pro nízkoenergetické stavby. Centrální přívod vzduchu – speciální box umožní připojení hadice přívodního vzduchu k vložce s možností napojení ze strany. Propracovaný systém oplachu skla. Multiflow – patentované řešení dodávání vzduchu pro spalování. Black line – sklo s černým potiskem. Topeniště z masivního akumulačního materiálu vyztužené speciálními ocelovými drátky. Studená rukojeť – vyrobeno z nerezové oceli nejvyšší kvality, speciální perforace rukojeti umožňuje přirozené ochlazování rukojeti. Unikátní produkt získáte zrovna tady na našich stránkách umístěný v sekci krbové vložky! Nyní si můžete vybrat nové produkty ve zmiňované rubrice za nejnižší cenu. Tato značka Defro Home vám poskytuje top zboží Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více. Prozkoumejte u nás také více produktů od dodavatele Defro Home. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Výjimečný kus Defro Home INTRA XSM černá keramika originál od výrobce Defro Home pořídíte u nás právě skutečně levně. Nabídka od 41 042 Kč.