Defro Home PORTAL ME

Tato vložka je určena pro konvekční provoz. Konstrukce vložky vhodná do stavby portálového typu. Centrální přívod vzduchu - možnost napojení... více informací »
Defro Home PORTAL ME
Značka: Defro Home
64 206 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Tato vložka je určena pro konvekční provoz. Konstrukce vložky vhodná do stavby portálového typu. Centrální přívod vzduchu - možnost napojení...

Tato vložka je určena pro konvekční provoz. Konstrukce vložky vhodná do stavby portálového typu. Centrální přívod vzduchu – možnost napojení zadní a boční. Bezroštové topeniště. Multiflow – patentované řešení dodávání vzduchu pro spalování. Speciálně navržený izolační pás chrání systém před přetopením. Topeniště z masivního akumulačního materiálu vyztužené speciálními ocelovými drátky. Systém trubkových průduchů – průduchy navyšují efektivitu krbové vložky. Studená rukojeť – vyrobeno z nerezové oceli nejvyšší kvality, speciální perforace rukojeti umožňuje přirozené ochlazování rukojeti. Stavitelné nožky – rozsah nastavitelných nožiček od 0 do 100 mm. Studená rukojeť – vyrobeno z nerezové oceli nejvyšší kvality, speciální perforace rukojeti umožňuje přirozené ochlazování rukojeti. Splňuje normy: Blmsch V Stufe2 a předpoklady programu Eko design.

Kvalitní a velmi žádaný kus Defro Home PORTAL ME značky Defro Home najdete tady nyní opravdu výhodně! Nabídka již od 64 206 Kč.