Defro Home Solum bílá

Zajímavý kus máte možnost dostat bezstarostně tu na našich stránkách zařazený v kategorii krbová kamna. Nyní najdete zlevněné kousky z této... více informací »
Defro Home Solum černá
Značka: Defro Home
38 104 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Zajímavý kus máte možnost dostat bezstarostně tu na našich stránkách zařazený v kategorii krbová kamna. Nyní najdete zlevněné kousky z této...

Zajímavý kus máte možnost dostat bezstarostně tu na našich stránkách zařazený v kategorii krbová kamna. Nyní najdete zlevněné kousky z této známé rubriky v akci. To není vše, máme toho více. Podívejte se také na další kvalitní zboží od značky Defro Home. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Známý dodavatel Defro Home vám může nabídnout top výrobky
Kamna Defro Home Solum standardní provedení korpusu je v černé barvě, světlé topeniště. Možnost jiné barevné varianty korpusu nebo za příplatek černá keramika topeniště (u všech barevných variant).

Tato kamna mají možnost horního nebo zadního odkouření, centrální přívod vzduchu možno napojit ze zadní nebo spodní části kamen, Multiflow – patentované řešení dodávání vzduchu pro spalování, propracovaný systém oplachu skla, Black line – sklo s černým potiskem, topeniště z masivního akumulačního materiálu vyztužené speciálními ocelovými drátky, roštové topeniště a stavitelné nožky – rozsah nastavitelných nožiček od 20 do 40 mm. Splňuje normy: Blmsch V Stufe2 a předpoklady programu Eko design.

Varianty provedení: Černá barva korpusu (standardní provedení),  Bílá barva korpusu, Červená barva korpusu, Zlatá barva korpusu, Šedá barva korpusu a Hnědá barva korpusu.
Tento kvalitní produkt jde získat lehce tu na webu zařazený v kategorii krbová kamna! Nyní získáte oblíbené výrobky z této kategorie ve výprodejové akci! Máme toho více, podívejte se také na další kousky od výrobce Defro Home. Najdete je níže na této stránce. Nový výrobek Defro Home Solum bílá je k získání rovněž tu zařazený v kategorii krbová kamna. Nyní si můžete koupit zcela nové zboží ve zmiňované sekci za výprodejovou cenu.

Tento výjimečný kus Defro Home Solum bílá od odblíbeného výrobce Defro Home naleznete tady za výprodejovou cenu! Právě teď jen za 38 104 Kč.