Ecostar 12 kW

Manuální teplovodní kotel na pelety v kompaktním provedení. Je vyrobený z velmi odolné ocele vůči teplotě. Možnost dálkového ovládání pomocí... více informací »
Ecostar 12 kW
Značka: Rolig
83 305 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Manuální teplovodní kotel na pelety v kompaktním provedení. Je vyrobený z velmi odolné ocele vůči teplotě. Možnost dálkového ovládání pomocí...

Manuální teplovodní kotel na pelety v kompaktním provedení. Je vyrobený z velmi odolné ocele vůči teplotě. Možnost dálkového ovládání pomocí mobilní aplikace. Inteligentní ovládaní kontroluje bezpečnost, proces intenzity hoření a také potřebu čištění. Samostatně ovládá hoření nebo přípravu teplé vody.

WiFi modul pro připojení mobilní aplikace se prodává samostatně. Tento zlevněný produkt Ecostar 12 kW seženete mimo jiné tady a teď na našem webu v sekci kotle. Nyní najdete skvělé produkty z této oblíbené kategorie ve výprodejové akci! Tato vyjímečná značka Rolig dodává prvotřídní zboží. Přesvědčte se!

Tento skvělý výrobek Ecostar 12 kW od populární značky Rolig snadno můžete sehnat teď levně. Právě lze objednat jen za 83 305 Kč.