Ecostar 24 kW

Manuální teplovodní kotel na pelety v kompaktním provedení. Je vyrobený z velmi odolné ocele vůči teplotě. Možnost dálkového ovládání pomocí... více informací »
Ecostar 24 kW
Značka: Rolig
87 111 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Manuální teplovodní kotel na pelety v kompaktním provedení. Je vyrobený z velmi odolné ocele vůči teplotě. Možnost dálkového ovládání pomocí...

Manuální teplovodní kotel na pelety v kompaktním provedení. Je vyrobený z velmi odolné ocele vůči teplotě. Možnost dálkového ovládání pomocí mobilní aplikace. Inteligentní ovládaní kontroluje bezpečnost, proces intenzity hoření a také potřebu čištění. Samostatně ovládá hoření nebo přípravu teplé vody.

WiFi modul pro připojení mobilní aplikace se prodává samostatně. Velmi oblíbený produkt získáte v pohodě tady na našich stránkách umístěný v kategorii kotle! Podívejte se na podobné produkty ve zmiňované sekci za příznivou cenu. Významný výrobce Rolig vás a vaše blízké obohatí o vysoce kvalitní produkty

Neodolatelný kus Ecostar 24 kW od známé značky Rolig jednoduše můžete najít tady teď právě téměř zdarma. Nabídka od 87 111 Kč.