Ecostar Auto 30 kW

Automatický teplovodní kotel na pelety v kompaktním provedení. Je vyrobený z velmi odolné ocele vůči teplotě. Kromě doplnění paliva a občasného... více informací »
Ecostar Auto 30 kW
Značka: Rolig
108 602 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Automatický teplovodní kotel na pelety v kompaktním provedení. Je vyrobený z velmi odolné ocele vůči teplotě. Kromě doplnění paliva a občasného...

Automatický teplovodní kotel na pelety v kompaktním provedení. Je vyrobený z velmi odolné ocele vůči teplotě. Kromě doplnění paliva a občasného vyprázdnění popela je všechno automatické. Možnost dálkového ovládání pomocí mobilní aplikace. Inteligentní ovládaní kontroluje bezpečnost, proces intenzity hoření a také potřebu automatického čištění. Samostatně ovládá hoření nebo přípravu teplé vody.

WiFi modul pro připojení mobilní aplikace se prodává samostatně.
Akční kousek lze zakoupit v pohodě na webu ve známé kategorii kotle. Najděte si parádní produkty z této oblíbené kategorie za akční cenu! Známá značka Rolig vám poskytuje prvotřídní zboží Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce. Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás také další skvělé kousky od značky Rolig. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný produkt Ecostar Auto 30 kW od společnosti Rolig najdete zde teď právě za výhodnou cenu! Cena od 108 602 Kč.