HAAS+SOHN ADRIA mini II

Krbová kamna Adria mini II jsou díky své kompaktní velikosti vhodná i do menších prostor. Korpus ve stylové černé barvě doplňuje béžová dlažba... více informací »
HAAS+SOHN ADRIA mini II
22 990 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Krbová kamna Adria mini II jsou díky své kompaktní velikosti vhodná i do menších prostor. Korpus ve stylové černé barvě doplňuje béžová dlažba...

Krbová kamna Adria mini II jsou díky své kompaktní velikosti vhodná i do menších prostor. Korpus ve stylové černé barvě doplňuje béžová dlažba na bocích. Jsou vybavena terciálním spalováním, které přivádí hořlavé plyny ze spalin zpět do ohně. To znamená nízkou spotřebu paliva a tím pádem méně časté přikládání. O to déle u nich můžete relaxovat.

Cena za provedení: černá barva s béžovou dlažbou na bocích
Unikátní a oblíbený produkt HAAS+SOHN ADRIA mini II najdete také tady na stránkách ve známé kategorii krbová kamna! Nyní můžete koupit kvalitní produkty z této oblíbené rubriky za výhodnou cenu. Oblíbená značka HAAS+SOHN Rukov pro vás připravuje vynikající zboží Nakupujte výhoděn u nás!

Kvalitní a žádaný produkt HAAS+SOHN ADRIA mini II od značky HAAS+SOHN Rukov snadno můžete pořídit u nás teď opravdu výhodně! Nabídka již od 22 990 Kč.