HAAS+SOHN ALYTUS II s výměníkem antracit/kachle havana

Kachlová kamna Alytus z řady Home, s teplovodním výměníkem. Jsou důkazem, že kachle mají i v moderním interiéru své místo. Kachlová kamna Alytus... více informací »
HAAS+SOHN ALYTUS II s výměníkem černá/bílá kachle
56 990 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Kachlová kamna Alytus z řady Home, s teplovodním výměníkem. Jsou důkazem, že kachle mají i v moderním interiéru své místo. Kachlová kamna Alytus...

Kachlová kamna Alytus z řady Home, s teplovodním výměníkem. Jsou důkazem, že kachle mají i v moderním interiéru své místo. Kachlová kamna Alytus jsou plná nejmodernější kamnářské techniky. V jejich výbavě najdete: Easy Control s možností ovládat spalovací vzduchy jen jedním regulátorem a Terciální spalování, s nímž spotřebujete méně paliva. Samozřejmostí je Externí přívod vzduchu (CPV), který při topení uchová v místnosti čerstvý vzduch.

Varianty provedení: Černá barva s bílým kachlovým obkladem na bocích a na víku / Antracitová barva s kachlovým obkladem na bocích a na víku v dekoru havanaTento nejprodávanější výrobek HAAS+SOHN ALYTUS II s výměníkem antracit/kachle havana najdete jednoduše tu na našich stránkách v oblíbené kategorii krbová kamna! Nyní můžete koupit nové zboží z této kategorie z pohodlí domova.

Tento neodolatelný produkt HAAS+SOHN ALYTUS II s výměníkem antracit/kachle havana od značky HAAS+SOHN Rukov jednoduše můžete najít tady a teď za akční cenu! Akční ceny od 56 990 Kč.