HAAS+SOHN ARKTIC 12 s plotýnkou

Klasická černá barva a stylové nožičky připomínají stará litinová kamna, která si možná pamatujete z prázdnin u dědečka. Krbová kamna Arktic... více informací »
HAAS+SOHN ARKTIC 12 s plotýnkou
27 490 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Klasická černá barva a stylové nožičky připomínají stará litinová kamna, která si možná pamatujete z prázdnin u dědečka. Krbová kamna Arktic...

Klasická černá barva a stylové nožičky připomínají stará litinová kamna, která si možná pamatujete z prázdnin u dědečka. Krbová kamna Arktic 12 s plotýnkou skvěle doplní třeba horskou chatu. Po dni na sjezdovce si na nich můžete uvařit polévku. I když mají klasický design, jsou kamna Arktic 12 s plotýnkou vybavena Terciálním spalováním, díky kterému spotřebujete méně paliva. Dále nabízejí možnost bočního přikládání. I přes své menší rozměry zvládnou pojmout 50 cm dlouhá polena – stačí přiložit a užívat si klid a pohodu. Možnost vyměnitelného výměníku. Teplovodní výměník můžete do kamen kdykoliv doplnit, popř. ho vyjmout a nahradit záslepkou. Systém umožňuje dodatečné napojení na otopnou soustavu (ústřední topení), nebo zpětnou přestavbu na teplovzdušný provoz.

Cena za provedení: černá barva Tento vynikající produkt HAAS+SOHN ARKTIC 12 s máte možnost sehnat v pohodě tu na našich stránkách v kategorii krbová kamna! Pořiďte si ještě jiné produkty ze zmíněné kategorie za zcela nejnižší cenu. Máme toho více, u nás v nabídce najdete více kousků od dodavatele HAAS+SOHN Rukov. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato značka HAAS+SOHN Rukov prodává kvalitní sortiment

Tento akční a ve slevě kus HAAS+SOHN ARKTIC 12 s plotýnkou originál od značky HAAS+SOHN Rukov jednoduše seženete právě zde téměř zdarma! Právě teď jen za 27 490 Kč.