HAAS+SOHN ARKTIC

Klasická černá barva a stylové nožičky připomínají stará litinová kamna, která si možná pamatujete z prázdnin u dědečka. Kamna Arktic jsou... více informací »
HAAS+SOHN ARKTIC
23 990 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Klasická černá barva a stylové nožičky připomínají stará litinová kamna, která si možná pamatujete z prázdnin u dědečka. Kamna Arktic jsou...

Klasická černá barva a stylové nožičky připomínají stará litinová kamna, která si možná pamatujete z prázdnin u dědečka. Kamna Arktic jsou skvělou alternativou ke starým “Klubkám”, nebo “Petrám”. I když mají klasický design, jsou kamna Arktic vybavena Terciárním přívodem vzduchu, díky kterému spotřebujete méně paliva. Dále nabízejí možnost bočního přikládání. I přes své menší rozměry zvládnou pojmout 50 cm dlouhá polena – stačí přiložit a užívat si klid a pohodu.

Cena za provedení: černá barva Tento výjimečný kousek HAAS+SOHN ARKTIC jde sehnat bez obtíží na našem webu v populární sekci krbová kamna! Nyní můžete získat ještě podobné produkty z této oblíbené sekce za výborné peníze! Věhlasný dodavatel HAAS+SOHN Rukov vám může nabídnout prvotřídní zboží

Velmi oblíbený výrobek HAAS+SOHN ARKTIC od oblíbené značky HAAS+SOHN Rukov najdete na našich stránkách se slevou. Akční cena od 23 990 Kč.