HAAS+SOHN DALE s troubou, kachle metallic

Spojení praskání dřeva, pohled do ohně a vůně pečeně z trouby, to je hotové potěšení smyslů. Jednoduchý design, topeniště, kam se vejdou i... více informací »
HAAS+SOHN DALE s troubou
69 990 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Spojení praskání dřeva, pohled do ohně a vůně pečeně z trouby, to je hotové potěšení smyslů. Jednoduchý design, topeniště, kam se vejdou i...

Spojení praskání dřeva, pohled do ohně a vůně pečeně z trouby, to je hotové potěšení smyslů. Jednoduchý design, topeniště, kam se vejdou i 50cm polena a trouba s roštem. V dolní části oceníte prostor na složení dřeva. Díky regulátoru Easy Control je ovládání přívodů vzduchu velmi snadné a jednoduše. Externí přívod vzduchu zajistí, že se nebude spotřebovávat vzduch z místnosti. Kamna jsou vhodná do nízkoenergetického bydlení.

Cena za provedení: kachlová kamna v barvě metallic s troubou
Super kousek HAAS+SOHN DALE s troubou, kachle můžete získat teď tady na našich stránkách ve známé rubrice krbová kamna. Pořiďte si podobné produkty z této oblíbené kategorie na pár kliknutí!

Tento neodolatelný produkt HAAS+SOHN DALE s troubou, kachle metallic od známého výrobce HAAS+SOHN Rukov seženete u nás teď za výhodnou cenu! Nabídka od 69 990 Kč.