HAAS+SOHN EBOLI AL II s výměníkem, kachle karamel

Kachlová kamna Eboli AL II s výměníkem vám možná připomenou babiččiny “kachláče”, ve kterých v zimě krásně praskalo dřevo. Na výběr... více informací »
HAAS+SOHN EBOLI AL II s výměníkem
48 990 Kč
VÍCE INFORMACÍ »
Kachlová kamna Eboli AL II s výměníkem vám možná připomenou babiččiny “kachláče”, ve kterých v zimě krásně praskalo dřevo. Na výběr...

Kachlová kamna Eboli AL II s výměníkem vám možná připomenou babiččiny “kachláče”, ve kterých v zimě krásně praskalo dřevo. Na výběr jsou čtyři barevná provedení – hnědé, zelené, karamel a tabák. Spodní sokl dodáváme bílý, můžete ho ale natřít libovolnou barvou. Tradiční kachlové obložení bez dekoru pod sebou skrývá moderní techniku.  Kachlová kamna Eboli AL II s výměníkem jsou vybavena jak Terciálním spalováním, tak Externím přívodem vzduchu (CPV).

Varianty provedení: Černá barva s kachlovým obložením v barvě hnědé, zelené, karamel nebo tabák. Oblíbený a kvalitní kousek HAAS+SOHN EBOLI AL II s můžete získat aktuálně u nás v oblíbené rubrice krbová kamna! Nyní si můžete vybrat ostatní kusy ze zmíněné kategorie za výprodejovou cenu! Naše nabídka je široká, podívejte se taky na další skvělé kousky od dodavatele HAAS+SOHN Rukov. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významná značka HAAS+SOHN Rukov pro vás vyrábí kvalitní sortiment Nové kousky každý den!

Tento neodolatelný výrobek HAAS+SOHN EBOLI AL II s výměníkem, kachle karamel od top výrobce HAAS+SOHN Rukov jednoduše můžete pořídit u nás nyní opravdu výhodně. Nabídka již od 48 990 Kč.